Google+

Дві нагороди в Ташкенті. Як українці чемпіонат світу з фехтування підкорювали

У Ташкенті відбувся чемпіонат світу з фехтування серед кадетів. Для України перший день змагань завершився ознаменувався “бронзою” Алли Грищук. Українська шпажистка змогла дійти до півфіналу, перемігши польку Вероніку Рабжевську (15:10), канадку Моніку Любжінські (15: 9), росіянку Катерину Тарасову (15:14) і німкеню Кім Тройдт – Гьоссер (15:13). А ось обійти угорку Кінгу Надь Аллі, на жаль, не вдалось. Українка програла з рахунком 15:11.

Єдина представниця “синьо-жовтих” в шабельних змаганнях Маргарита Смирнова не зуміла вийти з 1/32. В індивідуальних змаганнях рапіристів найкращим результатом для збірної України стало 11 місце Максима Гаравського. В 1/8 українець поступився японському фехтувальникові Кента Сузумура з рахунком 15:10.

Другу бронзову медаль для України виборола Юлія Свистіль. У чвертьфіналі Юлія вибила з боротьби другий номер світової юніорської класифікації, росіянку Вікторію Кузьменкову (15:13), а в півфіналі поступилася француженці Кароліні Віталіс.

R5dL_CmMgH4
Фінальний день індивідуальних змагань Чемпіонату світу серед кадетів в Ташкенті завершився для України 6 місцем і травмою коліна Євгена Трифонова. Українець мав усі шанси потрапити на п’єдестал пошани, проте у чвертьфінальному двобої Трифонов зустрівся з італійцем Альберто Арпіно та отримав травму. Завдяки чому і поступився своєму опоненту 5:15.

Єдина представниця України у жіночій рапірі Ганна Тараненко фінішувала на 46 місці. В 1/32 фіналу Анна поступилася Риті Пірке (Словаччина ) з рахунком 9:15.

В останній день змагань кадетського Чемпіонату Світу в Ташкенті відбулися командні змагання. Вперше в історії в рамках світового кадетської першості на фехтувальні доріжки вийшли команди мікст, кожна з яких складалася з шести спортсменів – представників чоловічих і жіночих дисциплін у рапірі, шпазі та шаблі. Україну в цей день представляли шаблісти Євген Трифонов і Маргарита Смирнова, рапіристи Анна Тараненко і Максим Гаравський і шпажисти Юрій Запара і Дарина Варфоломеєва. За результатами індивідуальних виступів наша команда отримала п’яте місце в турнірній таблиці, тому в 1/8 фіналу українці потрапили автоматично. У чвертьфіналі “синьо-жовті” перемогли збірну Гонконгу, а у наступному етапі поступилися Кореї, тож фінішували на п’ятому місці.

Чемпіонат Світу в Ташкенті  для України завершився 9 місцем шаблістів і 10 місцем шпажисток.