Google+

Номінанти премії Junior Sports Awards

iAhj1H6jZT4

«Кращий спортсмен року»

  1. Хлопцов Андрій (плавання).
    переможець І Європейських Ігор на дистанції 50 м батерфляєм;
    бронзовий призер І Європейських на дистанції 50 м на спині;
    переможець юнацького чемпіонату світу на дистанції 50 м батерфляєм.
  1. Кіяшок Дмитро (греко-римська боротьба)
    срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів;
    чемпіон світу серед кадетів.
  1. Кухарик Олег (веслування, байдарка)
    чемпіон Європи (K-1, 500);
    срібний призер чемпіонату Європи (К-1, 1000);
    бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу (К-1, 1000).
  1. Карцан Аркадій (бокс)
    чемпіон Європи серед юніорів;
    бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів.
  1. Обухов Ігор (важка атлетика)
    чемпіон світу серед юнаків;
    чемпіон Європи серед юнаків.

 

«Краща спортсменка року»

  1. Лузан Людмила (веслування на каное)
    чемпіонка світу серед юніорів (с-1, 500);
    срібна призерка світу серед юніорів (с-1, 200);
    срібна призерка Європи серед юніорів (с-1, 200);
    срібна призерка Європи серед юніорів (с-1, 500).
  1. Кремзер Олена (боротьба)
    чемпіонка Європи;
    срібна призерка чемпіонату світу.
  1. Бондаренко Аліна (бокс)
    срібна призерка чемпіонату світу серед молоді.
  1. Кривонос Ганна (біатлон)
    чемпіонка світу серед юніорів (індивідуальна гонка).
  1. Школьна Марія (стрільба з луку)
    чемпіонка світу серед дорослих (командний залік);
    бронзова призерка світу серед юніорів;
    бронзова призерка Європи серед юніорів.

 

«Краща команда року»

  1. Плотницький Олег / Ковальов Ілля (пляжний волейбол)
    бронзові призери етапу чемпіонату Європи 2015 з волейболу пляжного серед чоловіків;
    бронзові призери чемпіонату Європи 2015 серед юніорів до 20 років.
  1. Єгор Самарін / Максим Ремез (вітрильний спорт)
    бронзові призери світової першості серед кадетів.
  1. Богдан Чабан / Борислав Бизу (веслування на каное)
    – бронзові призери світової першості серед молоді (с-2, 1000);
    срібні призери світової першості серед молоді (с-4, 500);
    чемпіони Європи серед юніорів (с-2, 500);
    чемпіони Європи серед юніорів (с-2, 1000);
    чемпіони Європи серед юніорів (с-4, 500).
  1. Євген Олександров / Павло Юрченко / Владислав Гісар / Денис Кривуля (академічне веслування)
    чемпіони Європи серед спортсменів віком до 18 років;
    бронзові призери світу серед спортсменів віком до 18 років.
  1. Віталій Труш / Назарій Цебринський / Дмитро Івасенко (біатлон)
    – срібні призери чемпіонату світу серед юніорів (естафета 3х7,5)
  2. Яхно Єлізавета / Нарєжна Яна (синхроне плавання)
    тричі бронзові призери І Європейських ігор.

«Сенсація року»

  1. Кухарук Анна (дзюдо)
    – срібна призерка чемпіонату Європи серед кадетів;
    – бронзова призерка чемпіонату світу серед кадетів.
  2. Гаврилюк Михайло (легка атлетика, метання молоту)
    срібний призер юнацького чемпіонату світу;
    переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
  1. Єрко Владислав (тхеквондо)
    чемпіон світу серед кадетів;
    бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів.
  1. Лисак Ангеліна (боротьба)
    – чемпіонка світу серед кадетів;
    – чемпіонка Європи серед кадетів.
  2. Рубан Софія (футбол)
    – переможниця турніру розвитку УЄФА (кращий бомбардир)

«Досягнення року»

  1. Піскунов Гліб (легка атлетика, метання молоту)
    переможець юнацького чемпіонату світу-2015, який встановив рекорд юнацьких чемпіонатів світу та юнацький рекорд України (84 м 91 см).
  1. Гуменко Катерина (вітрильний спорт)
    чемпіонка світу серед юніорів
  1. Фільченко Данило(воднолижний спорт)
    чемпіон світу з воднолижного спорту у фігурному катанні
  1. Павлов Іван (фігурне катання)
    переможець зимового Європейського олімпійського фестивалю.
  1. Букса Наталія (шахи)
    чемпіонка світу серед спортсменів віком до 20 років.

«За волю до перемоги»

  1. Манукян Геворг (дзюдо)
    – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
  1. Малихін Владислав (легка атлетика, стрибки з жердиною)
    срібний призер юнацького чемпіонату світу.
  1. Грищук Алла (фехтування)
    бронзова призерка кадетського чемпіонату світу.
  1. Деха Ірина (важка атлетика)
    срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів та молоді;
    бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів.
  1. Кізима Ігор (кульова стрільба)
    чотириразовий срібний призер Європи.

«Сподівання України»

  1. Білодід Дар’я (дзюдо)
    – чемпіонка Європи серед кадетів;
    – чемпіонка світу серед кадетів.
  1. Шух Аліна (легка атлетика, семиборство)
    – бронзова призерка юнацького чемпіонату світу.
  2. Рогова Катерина (бокс)
    – чемпіонка Європи серед юніорів;
    – срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів.
  3. Дмитро Нікітін (легка атлетика, стрибки у висоту)
    – срібний призер чемпіонату світу серед юніорів;
    – переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
  4. Альона Шевкопляс (важка атлетика)
    – чемпіонка Європи з важкої атлетики серед дівчат до 17 років;
    – бронзова призерка чемпіонату світу з важкої атлетика серед дівчат;
    – бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів.

«Кращий тренер України»

  1. Суровягін Олександр (греко-римська боротьба).
    – Дмитро Кіяшок – срібний призер чемпіонату Європи та чемпіон світу серед кадетів.
    – Олександр Грушін – чемпіон світу серед кадетів.
  1. Мурадасілов Едем (веслування на каное)

Особистий тренер Борислава Бизу та тренер, відповідаючий за підготовку каноїстів-юніорів в збірній Україні.
Богдан Чабан / Борислав Бизу – бронзові та срібні призери світової першості серед молоді, триразові чемпіони Європи.

  1. Лонський Ігор (легка атлетика, стрибки у висоту)
    Дмитро Нікітін – срібний призер юнацького чемпіонату світу та переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
    Олександр Баранніков – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи.
  1. Каштанова Анна (дзюдо)
  • Олександр Черкай – бронзовий призер чемпіонатів Європи та світу;
  • Геворг Манукян – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю;
  • Богдан Ядов – срібний призер чемпіонату Європи.
  1. Валерій Брунс (тхеквондо)
    – Владислав Єрко – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів;
    – Вікторія Собко – бронзова призерка чемпіонату світу та чемпіонка Європи серед кадетів.

 

 

 

 

Posted on Листопад 17, 2015 in НОВИНИ

Поділитися

Коментувати

Back to Top