Google+

Junior Sports Awards – унікальна спортивна подія країни

церемонія нагородження Юніор Спорт Авард, Junior Sport Award

Церемонія нагородження – це свого роду символічна передача естафети великих спортивних досягнень від старшого покоління атлетів молодшому

Уже за декілька тижнів в Україні відбудеться перша церемонія нагородження Junior Sports Awards. Це буде унікальна для нашої країни подія, орієнтована на підтримку й розвиток юнацького спорту. Для нового покоління українських спортсменів церемонія нагородження стане додатковою мотивацією для подальшого підкорення спортивного олімпу.

Першими номінантами щорічної всеукраїнської премії Junior Sports Awards стануть переможці та призери головного старту цього сезону – літніх юнацьких Олімпійських ігор, що пройшли у серпні в Нанкіні (Китай), а також чемпіони світових та європейських юніорських чемпіонатів цього року.

Ідею проведення Junior Sports Awards підтримали видатні українські спортсмени.

«Спорт не має меж, він відкриває великі можливості – особисто нам з Володимиром він такі надав. І я певен: кожному, хто займатиметься спортом, він дасть не лише здоров’я, навички, вміння ставити цілі й досягати їх, але й набагато більше. Як сказав Нельсон Мандела: «Спорт має силу змінити світ», – відмічає почесний чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC і мер Києва Віталій Кличко.

«Я певна, що спорт врятує світ! Чим більша кількість дітей буде займатися спортом, тим здоровішою буде нація. Не важливо, яким саме видом захоплюється дитина, головне, що у неї є мета. Це на все життя: витримка, дисципліна, командний дух. Коли дитина отримує винагороду за свою працю – це найкраща мотивація продовжувати справу, незважаючи на різні складнощі та невпевненість у власних силах. Такі премії – це велике благо як для дітей, так і для їхніх батьків. Це шанс отримати це одну перемогу над собою, відчути підтримку близьких та оточення! Згуртуватися з однодумцями і отримати «благословення» відомих спортсменів, які вселяють віру в себе більше, ніж будь-хто. Удачі всім – і пам’ятайте: якщо ви займаєтеся спортом, ви вже переможці!» – підтримує Яна Клочкова.

«Для лауреатів це маленький аванс перед великою перемогою, – стверджує олімпійський чемпіон Ігор у Лондоні–2012 і чемпіон світу 2014 з греблі на каное Юрій Чебан. – Хочеться, щоб молодь продовжила ці славні традиції вже на дорослому рівні й слідувала олімпійському девізові Citius, Altius, Fortius! – «Швидше, вище, сильніше!». Нагадаю, що цю фразу із трьох слів вперше було сказано французьким священником Анрі Дідоном на відкритті спортивних змагань у його коледжі. Ці слова сподобалися ініціатору організації сучасних Олімпійських Ігор П’єру де Кубертену, який вважав, що вони відображають мету спортсменів усього світу. Такий девіз відтворює і дух майбутньої церемонії».

«Перемога у цій церемонії – перша сходинка для наших юних номінантів, – вважає олімпійський чемпіон Ігор у Лондоні–2012 з важкої атлетики Олексій Торохтій. – Тепер головне: не зупинятися на досягнутому та не забувати, що є також вершина айсбергу, яку потрібно підкорити».

«Коли я дізнався про церемонію нагородження, відразу згадав пісню «Команда молодости нашей», – каже екс-капітан київського «Динамо» і збірної СРСР Анатолій Дем’яненко. – Слова до неї написав Микола Добронравов, музику – Олександра Пахмутова, а виконувала пісню Людмила Гурченко. Там є такі рядки: «Придут честолюбивые дублеры, дай Бог им лучше нашего сыграть». Хочеться, щоб лауреати майбутньої церемонії не лише повторили наші досягнення, але й перевершили їх».

Ідея соціальної ініціативи Junior Sports Awards, організатором якої виступили офіційний фан-клуб братів Кличків та EA Secret Service, полягає у тому, щоб підтримати юних чемпіонів віком до 18 років, які уже зараз демонструють значні досягнення у спорті.

Церемонія нагородження Junior Sports Awards відбудеться 21 жовтня 2014 року на НСК «Олімпійський». У ній візьмуть участь відомі спортсмени, а також публічні люди нашої країни.

Posted on 13 Жовтня, 2014 in НОВИНИ

Поділитися

Коментувати

Back to Top