Google+

Junior Sports Awards Ukraine – перша премія для юних чемпіонів

михайло романчук - золотий призер Олімпіади у Нанкині JSA award Ukraine

На дебютній всеукраїнській церемонії нагородження наша країна побачить обличчя героїв нового покоління.

Вже 23 січня в Україні відбудеться церемонія нагородження Junior Sports Awards. Це буде унікальна для нашої країни подія, орієнтована на підтримку і розвиток юнацького спорту. Для нового покоління українських спортсменів церемонія нагородження повинна стати додатковою мотивацією до подальшого підкорення спортивного Олімпу.

До цих пір дефіцит емоційної підтримки наших юних атлетів на національному рівні призводив до того, що спортсмени, які феєрично виступали на юніорських змаганнях, не зуміли повною мірою реалізувати себе у «дорослому» спорті. Україна втратила чимало перспективних атлетів, які могли б продовжити славні традиції братів Кличків, Сергія Бубки, Андрія Шевченка та Яни Клочкової.

Ідея соціальної ініціативи Junior Sports Awards, організатором якої виступили офіційний фан-клуб братів Кличків та EA Secret Service, полягає в тому, щоб підтримати юних чемпіонів у віці до 18 років, які вже зараз демонструють значні досягнення в спорті.

Першими номінантами щорічної всеукраїнської премії Junior Sports Awards стануть переможці та призери головного старту нинішнього сезону – літніх юнацьких Олімпійських ігор, які пройшли в серпні в Нанкіні (Китай), а також чемпіони світових і європейських юніорських чемпіонатів цього року.

Щоб відзначити успіх юних спортсменів, підтримати їх чемпіонський дух, а також представити суспільству нові імена в cічні 2015 року в НСК «Олімпійський» відбудеться церемонія нагородження Junior Sports Awards. У церемонії візьмуть участь знамениті спортсмени, а також публічні люди нашої країни.

Posted on 16 Жовтня, 2014 in НОВИНИ

Поділитися

Коментувати

Back to Top