Google+

Junior Sports Awards – перший крок зроблено

У Києві відбулась перша всеукраїнська церемонія нагородження чемпіонів до 18 років Junior Sports Awards. Ініціатором створення премії виступив почесний президент фан-клубу братів Кличків Сергій Алєксєєв та Secret Service EA.

Церемонія розпочалась хвилиною мовчання. Таким чином, юні спортсмени, зірки спорту та українського шоу-бізнесу вшанували пам’ять загиблих на Сході України. У нелегкий для України час церемонія переносилася тричі, але цього разу вирішили все ж таки провести.

«Юніори – це майбутнє спорту. У всіх цивілізованих країнах розвиток спорту неможливо без розвитку саме юнацького спорту. Це самий основний внесок. Адже це наша зміна, зміна поколінь. І я впевнений, що присутні тут сьогодні номінанти будуть гідною зміною нашим великим спортсменам. Зокрема таким, як брати Кличко, Андрій Шевченко, Яна Клочкова. Ми нічого не робимо випадково, нічого не робимо спонтанно. Зараз в країні дуже важкий час. Ви знаєте, що зараз в Україні відбувається справжнісінька війна. Це вже складно назвати АТО. Ми кілька разів у зв’язку з важкою ситуацією в країні переносили церемонію. Але все ж прийшли до висновку, що церемонія повинна відбутися. Тому що саме зараз потрібно об’єднувати дух нашої нації, саме зараз перемоги наших спортсменів потрібні як ніколи. Це маленький подвиг на спортивній арені. І ми хочемо, щоб вся країна знала, що у нас є гідні маленькі герої, про яких завтра-післязавтра почує весь світ», – розказав Сергій Алєксєєв у своєму привітанні гостям церемонії. 

Першими номінантами всеукраїнської церемонії стали призери ІІ Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні. Усі 27 спортсменів були поділені у шістьох номінаціях.

Тож, враховуючі виступи юніорів протягом усього 2014 року, кращою спортсменкою  було визначено чемпіонку та срібну призерку у Нанкіні Анастасію Малявіну (плавання).

Звання кращого серед хлопців здобув Антон Кузнецов, який також повернувся з Китаю із «золотом».

У номінації «Сенсація року» беззаперечним лідером став Михайло Романчук, який на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх двічі піднімався на п’єдестал пошани.

Переможцем категорії «Рекорд року» став Павло Коростильов (кульова стрільба).

«Золотий» стрибок Юлії Левченко у Нанкіні привели її до першого місця у номінації «За волю до перемоги».

А кращою командою була визначена збірна України з велоспорту. Крім юніорів, організатори відзначили і тренерів, які поклали безліч зусиль для успіху молодих спортсменів. Так заслужений тренер України Ірина Лобановська, яка підготувала Анастасію Малявіну, була визначена кращою серед своїх колег. Ще одна номінація, переможець якої визначався шляхом онлайн голосування у соціальних мережах, «Like man» завершилась перемогою Анастасії Малявіної. Плавчиню привітали ведучі Олександр Педан та Fozzy, які не залишились байдужими до підтримки юніорів.

Церемонію також підтримали видатні спортсмени України, які на собі перевірили нестачу уваги та фінансової підтримки. Тож, зараз, радіють за своє молодше покоління.

«Велика підтримка наших спортсменів – це додатковий стимул для нових вершин, нових злетів, нових перемог», – каже олімпійська чемпіонка з  боротьби Ірина Мерлені.

«Це дуже добре, що почали підтримувати юніорів. Я  можу це порівнювати зі своїм досвідом. Розпочинала свій шлях, коли був тільки великий спорт, не було таких церемоній та змагань, як наприклад, Юнацькі Олімпійські ігри. Ця церемонія та таке ставлення до юніорів стимулює її та готує до дорослого спорту», – зазначає бронзова призерка Олімпіади у Пекіні з сучасного п’ятиборства Вікторія Терещук.

Самі ж юніори запевняють, що така підтримка лише мотивує, тим більше, коли стаєш переможцем церемонії. І хоча кожен з них сподівався, що саме він стане «кращим спортсменом», здобувши перемогу були здивовані.

«Я виграла номінацію «Like man», звичайно, завдяки друзям та рідним, які вболівали за мене, підтримували. Багато знайомих, хто надсилав повідомлення – «віримо у перемогу». Це, звичайно, приємно. Але мріяла стати «кращою спортсменкою». Проте не очікувала, що мрія здійсниться. Звичайно, приємно. Але тепер потрібно постійно підтримувати такий рівень і не дозволяти собі зменшувати оберти. Будемо працювати і далі», – зізналась Анастасія Малявіна.

«Емоцій багато і від церемонії, і від перемоги. Легка несподіванка для мене, бо сподівався, але якось досі не віриться. Я впевнений, що ця церемонія відбудеться і у наступному сезоні. І хочу побажати наступним учасникам, не зупиняйтесь, не залишайтесь у категорії «юніор». Зрозумійте, що це навіть не середина спортивного шляху, а такий собі фундамент, підготовчий етап до першого рівня. Тож, лише вперед. Лише до перемоги», – побажав наступному поколінню Антон Кузнецов.

Церемонія Junior Sports Awards хоча і закінчилась, але вже зараз розпочинаються пошуки нових спортивних надій України.

Posted on 1 Лютого, 2015 in НОВИНИ

Поділитися

Коментувати

Back to Top