Google+

Cпортсмени віком до 19 років вітають MARVEL з днем народження!

Наступного року увесь світ зануриться у спортивну безодню під назвою Олімпіада. Усі прихильники спорту, затамувавши подих, чекають, коли запалає олімпійський вогонь і наймасштабніші ігри розпочнуться. З такою ж жагою шанувальники Марвел чекають на трейлер фільму «Перший месник: Велике протистояння». І ми, українські спортсмени віком до 19 років, не виключення.

76 років тому студія Марвел почала своє існування. Хтось каже, що у жовтні. Інші  починають відлік з останнього місяця осені, але ми виокремили дату, коли у світ вийшов фільм про 75-річний ювілей студії, а саме 4 листопада. Тож сьогодні команда всеукраїнскої премії Junior Sports Awards та спортсмени віком до 19 років, які вже стали чемпіонами світу, Європи (у свої віковій категорії) та переможцями Юнацьких олімпійських ігор, вирішили привітати студію Марвел з днем народження.

По-перше, з ювілеєм вітають усі, і не завжди щиро, а потім на 5 років про день народження забувають. По-друге,  76 – вважається числом цілеспрямованих та працьовитих людей, які заради результату можуть відмовитися від усіх спокус. А це або спортсмени, або команда студії Марвел 🙂  По-третє, погодьтеся, завжди приємно отримувати привітання, коли їх не очікуєш, а тим більше з тієї країни, про яку лише чули з новин. І головне – хто ще, як не юні спортсмени, знайдуть сили, щоб кинути виклик супер-героям? 🙂 Жартуємо. Хоча, напередодні дня народження Марвел, ми вирішили пофантазувати та уявили наших улюблених героїв у своєму рідному виді спорту…і ось, що з цього вийшло.

тор и кэп

Людмила Лузан (чемпіонка світу з греблі на каное)

«У греблі на каное повинен бути саме Капітан Америка. По-перше, нам потрібна популяризація спорту, а на виступи Кепа приїжджатимуть з усіх країн. По-друге, у греблі потрібно відчувати воду та розуміти течію, а хто це зробить краще за людину, яка 70 років знаходилася під льодом? По-третє, в нас також заборонено лаятися матами. Тож, ніхто не буде жартувати над Капітаном: «Тс-с-с-с, Кеп просив не матюкатися». 🙂 І головне – це ж Еванс! Хто не хоче, щоб саме він представляв твій рідний спорт? ».

DSC_0030-xBSgo9tqF0

Михайло Романчук (чемпіон ІІ юнацьких Олімпійських ігор, рекордсмен світу з плавання):

«Щоб здобути олімпійське «золото», потрібно проплисти за результатами рекорду світу. Це майже неможливо. Хоча, якщо в тебе тече кров Асгарду і ти – бог, тобі все підкориться… Враховуючи силу та швидкість Тору, він буде першим плавцем, який зможе здобути всі медалі та стати абсолютним чемпіоном. Єдине питання, що робити з молотом? 🙂 ».

железный человек

 

Аліна Шух (бронзовий призер чемпіонату світу з семиборства)

«Легка атлетика підкориться усім супер-героям, крім Залізної людини, але від цього лише цікавіше. Я би із задоволенням подивилася на його виступ у стрибках з жердиною. Але умова, він не повинен вмикати свою техніку. У костюмі, але без допомоги «науки». Лише власні сили! Цікаво, чи є така жердина, яка витримає його?»

kICi-BB8cMkIMG_3507

Богдан Ядов (бронзовий призер ІІ Юнацьких Олімпійських ігор, дзюдо)

«Уявіть собі Халка на татамі. Ні! Не так! Зеленого Халка… у білому кімоно… на татамі. Уявили? Цей велетень буде кидати своїх суперників, проводити бойові прийоми… Мені здається, після цього в дзюдо з’явиться нова вагова категорія і термін «заХАЛКін», тобто «Роздавлений вщент. Просимо, не турбувати». Потім з зеленого Халка він стає білою людиною, і перед всіма суперниками вибачається. Такий собі ввічливий дзюдоїст-убивця». 🙂

Черная вдова

Алла Гріщук (бронзовий призер чемпіонату світу з фехтування)

«Чорній вдові буде дуже легко у фехтуванні. Вона швидка, сильна та тримає удар. Проте не можу уявити, як би вона впоралася з художньою гімнастикою. У спортивній вона стала би однією з кращих, бо з її підготовкою усі ці сальто, кульбіти – це рівень малечі. А ось у художній – вправи зі стрічкою, з булавами…Не уявляю Чорну вдову у купальнику і з посмішкою, скоріше це буде погляд «Не поставиш вищий бал – матимеш проблеми». 🙂

oTTCXV3Sipcn4sV3of9FPk

Руслан Валітов (бронзовий призер ІІ юнацьких олімпійських ігор, метання)

«Впевнений, що Соколине Око стане першим номером у будь-якому виді метання, бо все, що він кине, знесе будь-які перепони на своєму шляху. Хотів би улюбленого героя перевірити у зимовому виді. Наприклад, у біатлоні. Соколине Око влучно стріляє у будь-якому русі: він може бігти, падати, стрибати, але все рівно влучить у мішень. Сподіваюсь, що сніг йому не заважатиме! Все за правилами біатлону – спочатку коло на лижах, потім перевірка на влучність. Упевнений, біатлоністи будуть шоковані від такого суперника: на лижах, але з луком».

хоукай

Як-то кажуть, далі буде… Адже неможливо в одну статтю помістити усіх улюблених героїв та всі види спорту. І головна мета була не в цьому. Цим матеріалом ми лише хотіли подякувати усій студії Марвел і талановитим командам, які працюють над фільмами, за тих героїв, які надихають на творчі здобутки, мотивують на спортивні перемоги та вкотре доводять, що не обов’язково бути супер-героєм, щоб стати переможцем.

Posted on 4 Листопада, 2015 in НОВИНИ

Поділитися

Коментувати

Back to Top